درباره رومند
رومند چیست؟

دستیار هوشمند فارسی رومند

رومند قدرتمندترین استارت اپ در زمینه هوش مصنوعی و پردازش سیگنال گفتار بوده كه فعالیت خود را از تابستان سال 1399 شروع كرده است. محصول ارائه شده توسط این شرکت برای نخستین بار در کشور و به صورت حرفه‌ای در زمینه‌های پشتیبانی هوشمند کسب و کارها بوده است. این استارت آپ با پشتوانه فنی گروهی از متخصصان کشور از دانشگاه صنعتی شریف تأسیس شد که سابقه و تجربه پژوهشی آنها در زمینه‌های مرتبط با پردازش سیگنال، بازشناسی گفتار، سنتز گفتار و پردازش زبان طبیعی است که به چندین سال قبل از شروع رسمی فعالیت شرکت برمی‌گردد.

رومند پیشرو در ارائه سیستم‌های پشتیبان است که بیشتر تکنولوژی های مورد استفاده در این استارت اپ برای نخستین بار برای زبان فارسی انجام شده و منحصراً توسط این استارت آپ با همکاری شرکت عصر گویش پرداز تولید می‌شوند.

1
پاسخگوی 24 ساعته

پاسخگویی ۲۴ ساعته کسب و کار شما توسط ربات هوشمند

2
سرعت پاسخگویی

سرعت بالا در پاسخگویی با استفاده از هوش مصنوعی

3
راه‌اندازی آسان

راحتی در افزودن این افزونه به انواع وب سایت و اپلیکیشن

4
کاهش هزینه

کاهش هزینه‌های نیروی انسانی با جایگزینی ربات

5
پاسخ‌های آماده

جواب دادن به پرسش‌های تکراری مشتریان

6
استفاده آسان

استفاده آسان و راحت از پنل و اپلیکیشن رومند

از رومند بیشتر بدانید

چت بات رومند پشتیبان آنلاین و 24 ساعته برای کسب و کار شماست. با  رومند دیگر نیازی به هزینه زیاد برای بخش پشتیبانی ندارید. رومند چت‌بات هوشمندی است که توانایی مکالمه با مشتریان شما را خواهد داشت و به شما کمک می‌کند تا رضایت مندی مشتریان خود را افزایش داده و در نتیجه بهره‌وری بالاتری در کسب و کار خود داشته باشید.

پس با تبدیل کردن ابزارک‌های گفتگو به یک ابزارک هوشمند که توانایی گوش دادن و حرف زدن را داشته باشد بسیاری از مشکلات مشتریان و اپراتورها کاهش می‌یابد.

رومند بر پایه نوین‌ترین روش‌های مدلسازی مبتنی بر هوش مصنوعی و شبکه‌های عصبی پیاده سازی شده تا با بهترین دقت بتواند نیاز و سوالات مشتریان هر سامانه را بر اساس رفتار شخصی و شخصیتی مشتری به صورت گفتار و نوشتار جوابگو باشد.

دستیار هوشمند رومند

کاربردها و کاربران رومند

چت بات رومند پشتیبان کسب و کارهاست و در تمامی حوزه‌های پزشکی، حقوقی،‌ ورزشی،‌ خرید و فروش اینترنتی و… قابلیت کمک به کسب و کارها را دارد. تمامی این کسب و کارها می‌توانند از رومند برای تقویت وب‌سایت و اپلیکیشن خود استفاده کنند. رومند به صورت افزونه به وب‌سایت و اپلیکیشن اضافه شده و مشتریان کسب و کارها را هدایت می‌کند.

مشاغل پزشکی
خرید و فروش آنلاین
خرید و فروش آنلاین
مشاغل ورزشی
امکان شخصی سازی

با ارسال سوالات پر تکرار خود برای رومند، پاسخ های هوشمند آن را برای سایت خود شخصی سازی کنید.

مکالمه صوتی

میتوانید سوال خود را به صورت صوتی برای رومند ارسال کنید و رومند نیز جواب را برای شما بخواند

پیام های رمزنگاری شده

پیام‌هایی که توسط رومند ارسال یا دریافت می‌شوند رمزنگاری شده هستند.